Feladatok:

Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak.
Üzleti tevékenység előmozdítása és értékesítési célok elérése.
Új vevők szerzése és meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás.
Rendszeres területi látogatások a kiszolgált területeken.
Részvétel eseményeken a cég képviselete céljából.

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség.
Kiváló kommunikációs és értékesítési készségek.
Proaktív hozzáállás és önálló munkavégzési képesség.
Rugalmasság és utazási hajlandóság a területi látogatásokhoz.
Szerszámok, rögzítéstechnika iránti szenvedély és alapvető technikai érdeklődés.

Előnyt jelent:

Tapasztalat értékesítési területen, különösen a szerszámok, rögzítéstechnika területén.
Részismeret a szerszámok működéséről és alkalmazásáról.

Amit kínálunk:
Stabil munkalehetőség egy elismert vállalatnál.
Kihívásokkal teli és inspiráló munkakörnyezet.
Fejlődési lehetőségek és szakmai tréningek.

Ha úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak és szeretne csatlakozni dinamikus csapatunkhoz, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: info@kolmer.hu.

Csatlakozzon hozzánk, egy olyan céghez, ahol számít az innováció és az ügyfélközpontúság!